  • RCMX0519603FHS00
RCMX0519603FHS00
advertisement
Manufacturer No:
RCMX0519603FHS00
HK JDW NO:
875-RCMX0519603FHS00
Description:
Through Hole 1.96MOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMX0519603FHS00
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    1.96MOhm
  • Diameter
    3.65mm
  • Length
    10.2mm