  • RCMX0235703FHA22
RCMX0235703FHA22
advertisement
Manufacturer No:
RCMX0235703FHA22
HK JDW NO:
875-RCMX0235703FHA22
Description:
Through Hole 3.57MOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMX0235703FHA22
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    3.57MOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm