  • RCMT0549901FHS03
RCMT0549901FHS03
advertisement
Manufacturer No:
RCMT0549901FHS03
HK JDW NO:
875-RCMT0549901FHS03
Description:
Through Hole 49.9kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMT0549901FHS03
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    49.9kOhm
  • Diameter
    3.66mm
  • Length
    10.4mm