  • RCMT0518902DES03
RCMT0518902DES03
advertisement
Manufacturer No:
RCMT0518902DES03
HK JDW NO:
875-RCMT0518902DES03
Description:
Through Hole 189kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMT0518902DES03
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    189kOhm
  • Diameter
    3.66mm
  • Length
    10.4mm