  • RCMT05178R0FHS03
RCMT05178R0FHS03
advertisement
Manufacturer No:
RCMT05178R0FHS03
HK JDW NO:
875-RCMT05178R0FHS03
Description:
Through Hole 178Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMT05178R0FHS03
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    178Ohm
  • Diameter
    3.66mm
  • Length
    10.4mm