  • RCMT0510002FES03
RCMT0510002FES03
advertisement
Manufacturer No:
RCMT0510002FES03
HK JDW NO:
875-RCMT0510002FES03
Datasheet:
RCMT0510002FES03
Description:
Through Hole 100kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMT0510002FES03
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    100kOhm
  • Diameter
    3.66mm
  • Length
    10.4mm