  • RCMT0295301FES03
RCMT0295301FES03
advertisement
Manufacturer No:
RCMT0295301FES03
HK JDW NO:
875-RCMT0295301FES03
Description:
Through Hole 95.3kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMT0295301FES03
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    95.3kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.7mm