  • RCMT0241201DES03
RCMT0241201DES03
advertisement
Manufacturer No:
RCMT0241201DES03
HK JDW NO:
875-RCMT0241201DES03
Description:
Through Hole 41.2kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMT0241201DES03
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    41.2kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.7mm