  • RCMT02261R0DHS03
RCMT02261R0DHS03
advertisement
Manufacturer No:
RCMT02261R0DHS03
HK JDW NO:
875-RCMT02261R0DHS03
Description:
Through Hole 261Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMT02261R0DHS03
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    261Ohm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.7mm