  • RCMT0220500FES03
RCMT0220500FES03
advertisement
Manufacturer No:
RCMT0220500FES03
HK JDW NO:
875-RCMT0220500FES03
Description:
Through Hole 2.05kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMT0220500FES03
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    2.05kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.7mm