  • RCMT0217800BES03
RCMT0217800BES03
advertisement
Manufacturer No:
RCMT0217800BES03
HK JDW NO:
875-RCMT0217800BES03
Description:
Through Hole 1.78kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMT0217800BES03
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    1.78kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.7mm