  • RCMT0217200BES03
RCMT0217200BES03
advertisement
Manufacturer No:
RCMT0217200BES03
HK JDW NO:
875-RCMT0217200BES03
Description:
Through Hole 1.72kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMT0217200BES03
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    1.72kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.7mm