  • RCMT0215R00FES03
RCMT0215R00FES03
advertisement
Manufacturer No:
RCMT0215R00FES03
HK JDW NO:
875-RCMT0215R00FES03
Description:
Through Hole 15Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMT0215R00FES03
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    15Ohm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.7mm