  • RCMT0161901FHS03
RCMT0161901FHS03
advertisement
Manufacturer No:
RCMT0161901FHS03
HK JDW NO:
875-RCMT0161901FHS03
Description:
Through Hole 61.9kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMT0161901FHS03
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    61.9kOhm
  • Diameter
    2.03mm
  • Length
    4.32mm