  • RCMS101R500FHS09
RCMS101R500FHS09
advertisement
Manufacturer No:
RCMS101R500FHS09
HK JDW NO:
875-RCMS101R500FHS09
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Through Hole 1.5Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMS101R500FHS09
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    1.5Ohm
  • Diameter
    6.2mm
  • Length
    16mm