  • RCMS05806R0FHA20
RCMS05806R0FHA20
advertisement
Manufacturer No:
RCMS05806R0FHA20
HK JDW NO:
875-RCMS05806R0FHA20
Description:
Through Hole 806Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMS05806R0FHA20
    Conformal
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    806Ohm
  • Diameter
    3.65mm
  • Length
    10.2mm