  • RCMS0557602FHS14
RCMS0557602FHS14
advertisement
Manufacturer No:
RCMS0557602FHS14
HK JDW NO:
875-RCMS0557602FHS14
Description:
Through Hole 576kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMS0557602FHS14
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    576kOhm
  • Diameter
    3.65mm
  • Length
    10.2mm