  • RCMS0284500FHA20
RCMS0284500FHA20
advertisement
Manufacturer No:
RCMS0284500FHA20
HK JDW NO:
875-RCMS0284500FHA20
Package:
Molded
Datasheet:
RCMS0284500FHA20
Description:
Through Hole 8.45kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMS0284500FHA20
  • Package / Case
    Molded
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    8.45kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm