  • RCMS02825R0FHS14
RCMS02825R0FHS14
advertisement
Manufacturer No:
RCMS02825R0FHS14
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-RCMS02825R0FHS14
Package:
Molded
Datasheet:
RCMS02825R0FHS14
Description:
Through Hole 825Ohm, Metal Film,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RCMS02825R0FHS14
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Molded
  • Tolerance
    1%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    825Ohm
  • Composition
    Metal Film
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm