  • RCMS027R150FHS14
RCMS027R150FHS14
advertisement
Manufacturer No:
RCMS027R150FHS14
HK JDW NO:
875-RCMS027R150FHS14
Description:
Through Hole 7.15Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMS027R150FHS14
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    7.15Ohm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm