  • RCMS02412R0FHS14
RCMS02412R0FHS14
advertisement
Manufacturer No:
RCMS02412R0FHS14
HK JDW NO:
875-RCMS02412R0FHS14
Description:
Through Hole 412Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMS02412R0FHS14
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    412Ohm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm