  • RCMS0212702FHA22
RCMS0212702FHA22
advertisement
Manufacturer No:
RCMS0212702FHA22
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-RCMS0212702FHA22
Package:
Molded
Datasheet:
RCMS0212702FHA22
Description:
Through Hole 127kOhm, Metal Film,
Quantity:
In Stock : 1713
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RCMS0212702FHA22
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Molded
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    127kOhm
  • Composition
    Metal Film
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm