  • RCMM101803GKA20
RCMM101803GKA20
advertisement
Manufacturer No:
RCMM101803GKA20
HK JDW NO:
875-RCMM101803GKA20
Datasheet:
RCMM101803GKA20
Description:
Through Hole 180kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMM101803GKA20
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
    Molded
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tolerance
    2%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    180kOhm
  • Composition
    Metal Film
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    6.2mm
  • Length
    16mm