  • RCMM058201JKS14
RCMM058201JKS14
advertisement
Manufacturer No:
RCMM058201JKS14
HK JDW NO:
875-RCMM058201JKS14
Datasheet:
RCMM058201JKS14
Description:
Through Hole 8.2kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMM058201JKS14
  • Tolerance
    5%
    Not Applicable
  • Termination
    Axial
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    8.2kOhm
  • Composition
    Metal Film
  • Military Standard
    Not
  • Diameter
    3.65mm
  • Length
    10.2mm