  • RCMM024750GKA20
RCMM024750GKA20
advertisement
Manufacturer No:
RCMM024750GKA20
HK JDW NO:
875-RCMM024750GKA20
Datasheet:
RCMM024750GKA20
Description:
Through Hole 475Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMM024750GKA20
    Molded
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tolerance
    2%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    475Ohm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm