  • RCMM024701GKA22
RCMM024701GKA22
advertisement
Manufacturer No:
RCMM024701GKA22
HK JDW NO:
875-RCMM024701GKA22
Datasheet:
RCMM024701GKA22
Description:
Through Hole 4.7kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMM024701GKA22
    Molded
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Published
    2017
  • Tolerance
    2%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    4.7kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm