  • RCMM0220R0JKA22
RCMM0220R0JKA22
advertisement
Manufacturer No:
RCMM0220R0JKA22
HK JDW NO:
875-RCMM0220R0JKA22
Datasheet:
RCMM0220R0JKA22
Description:
Through Hole 20Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMM0220R0JKA22
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Molded
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    20Ohm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm