  • RCMM022001GKA20
RCMM022001GKA20
advertisement
Manufacturer No:
RCMM022001GKA20
HK JDW NO:
875-RCMM022001GKA20
Datasheet:
RCMM022001GKA20
Description:
Through Hole 2kOhm, Metal Film,
Quantity:
In Stock : 7621
Step5Bar-code shipping tag
RCMM022001GKA20
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
    Molded
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Published
    2016
  • Tolerance
    2%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    2kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm