  • RCMM022000JKS14
RCMM022000JKS14
advertisement
Manufacturer No:
RCMM022000JKS14
HK JDW NO:
875-RCMM022000JKS14
Datasheet:
RCMM022000JKS14
Description:
Through Hole 200Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMM022000JKS14
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
    Molded
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    200Ohm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm