  • RCMM021R10JKS14
RCMM021R10JKS14
advertisement
Manufacturer No:
RCMM021R10JKS14
HK JDW NO:
875-RCMM021R10JKS14
Datasheet:
RCMM021R10JKS14
Description:
Through Hole 1.1Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMM021R10JKS14
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    1.1Ohm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm