  • RCMM021500JKA22
RCMM021500JKA22
advertisement
Manufacturer No:
RCMM021500JKA22
HK JDW NO:
875-RCMM021500JKA22
Datasheet:
RCMM021500JKA22
Description:
Through Hole 150Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMM021500JKA22
    Molded
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    150Ohm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm