  • RCME05165R0FZS03
RCME05165R0FZS03
advertisement
Manufacturer No:
RCME05165R0FZS03
HK JDW NO:
875-RCME05165R0FZS03
Description:
Through Hole 165Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCME05165R0FZS03
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    5 ppm/°C
  • Resistance
    165Ohm
  • Diameter
    3.65mm
  • Length
    10.2mm