  • RCME0273200FYS03
RCME0273200FYS03
advertisement
Manufacturer No:
RCME0273200FYS03
HK JDW NO:
875-RCME0273200FYS03
Description:
Through Hole 7.32kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCME0273200FYS03
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    10 ppm/°C
  • Resistance
    7.32kOhm
  • Diameter
    2.4mm
  • Length
    6.5mm