  • RCME0219600FYS03
RCME0219600FYS03
advertisement
Manufacturer No:
RCME0219600FYS03
HK JDW NO:
875-RCME0219600FYS03
Description:
Through Hole 1.96kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCME0219600FYS03
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    10 ppm/°C
  • Resistance
    1.96kOhm
  • Diameter
    2.4mm
  • Length
    6.5mm