  • RCMA0810R00DHS03
RCMA0810R00DHS03
advertisement
Manufacturer No:
RCMA0810R00DHS03
HK JDW NO:
875-RCMA0810R00DHS03
Description:
Through Hole 10Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMA0810R00DHS03
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    10Ohm
  • Diameter
    6.4mm
  • Length
    16.5mm