  • RCMA05800R0BES03
RCMA05800R0BES03
advertisement
Manufacturer No:
RCMA05800R0BES03
HK JDW NO:
875-RCMA05800R0BES03
Description:
Through Hole 800Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMA05800R0BES03
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    800Ohm
  • Diameter
    4.2mm
  • Length
    10.4mm