  • RCMA0553R00DHS03
RCMA0553R00DHS03
advertisement
Manufacturer No:
RCMA0553R00DHS03
HK JDW NO:
875-RCMA0553R00DHS03
Description:
Through Hole 53Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMA0553R00DHS03
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    53Ohm
  • Diameter
    4.2mm
  • Length
    10.4mm