  • RCMA0523R50AES03
RCMA0523R50AES03
advertisement
Manufacturer No:
RCMA0523R50AES03
HK JDW NO:
875-RCMA0523R50AES03
Description:
Through Hole 23.5Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMA0523R50AES03
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    0.05%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    23.5Ohm
  • Diameter
    4.2mm
  • Length
    10.4mm