  • RCMA0268100DDS03
RCMA0268100DDS03
advertisement
Manufacturer No:
RCMA0268100DDS03
HK JDW NO:
875-RCMA0268100DDS03
Description:
Through Hole 6.81kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMA0268100DDS03
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    6.81kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.7mm