  • RCMA0260400DES03
RCMA0260400DES03
advertisement
Manufacturer No:
RCMA0260400DES03
HK JDW NO:
875-RCMA0260400DES03
Description:
Through Hole 6.04kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMA0260400DES03
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    6.04kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.7mm