  • RCMA0242801BDS03
RCMA0242801BDS03
advertisement
Manufacturer No:
RCMA0242801BDS03
HK JDW NO:
875-RCMA0242801BDS03
Description:
Through Hole 42.8kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMA0242801BDS03
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    42.8kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.7mm