  • RCECISOFS1002KB
RCECISOFS1002KB
advertisement
Manufacturer No:
RCECISOFS1002KB
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-RCECISOFS1002KB
Package:
Datasheet:
RCECISOFS1002KB
Description:
10kOhm, 100W
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RCECISOFS1002KB
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    250 ppm/°C
  • Resistance
    10kOhm
  • Power Rating
    100W
  • Voltage - Rated DC
    1.5kV