  • RCEC400GS2702KB
RCEC400GS2702KB
advertisement
Manufacturer No:
RCEC400GS2702KB
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-RCEC400GS2702KB
Package:
Datasheet:
RCEC400GS2702KB
Description:
27kOhm, 100W
Quantity:
In Stock : 6
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RCEC400GS2702KB
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Published
    2015
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    250 ppm/°C
  • Resistance
    27kOhm
  • Power Rating
    100W
  • Voltage - Rated DC
    1.5kV