  • RAM-6900-AT-AC
RAM-6900-AT-AC
advertisement
Manufacturer No:
RAM-6900-AT-AC
Manufacturer:
Red Lion Controls
HK JDW NO:
666-RAM-6900-AT-AC
Package:
Datasheet:
Description:
RAM 6000 CELL RTU 4G LTE ATT CON
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RAM-6900-AT-AC
  • Series
    Sixnet® Networking
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Frequency
    700MHz 800MHz 850MHz 900MHz 1.7GHz 1.8GHz 1.9GHz 2.1GHz