  • RA13X70B33R00KB10
RA13X70B33R00KB10
advertisement
Manufacturer No:
RA13X70B33R00KB10
HK JDW NO:
875-RA13X70B33R00KB10
Package:
Datasheet:
Description:
33Ohm, 10%, 21W
Step5Bar-code shipping tag
RA13X70B33R00KB10
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2017
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    33Ohm
  • Max Operating Temperature
    350°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    21W
  • Height
    24.5mm
  • Length
    70mm