  • RA13X70A360R0KB00
RA13X70A360R0KB00
advertisement
Manufacturer No:
RA13X70A360R0KB00
HK JDW NO:
875-RA13X70A360R0KB00
Package:
Datasheet:
Description:
360Ohm, 10%, 21W
Step5Bar-code shipping tag
RA13X70A360R0KB00
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    360Ohm
  • Max Operating Temperature
    350°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    21W
  • Height
    34.5mm
  • Length
    70mm