  • R75UR3220AA40J
R75UR3220AA40J
advertisement
Manufacturer No:
R75UR3220AA40J
HK JDW NO:
417-R75UR3220AA40J
Description:
220nF Film Capacitor 5% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
R75UR3220AA40J
  • Tolerance
    5%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    220nF
  • Depth
    14mm
  • Lead Pitch
    27.5mm
  • Height
    28mm
  • Length
    32mm