  • R75UI1820GY30K
R75UI1820GY30K
advertisement
Manufacturer No:
R75UI1820GY30K
HK JDW NO:
417-R75UI1820GY30K
Description:
8.2nF Film Capacitor 10% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
R75UI1820GY30K
    Select All
  • Mount
  • Tolerance
    10%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    8.2nF
  • Depth
    7.5mm
  • Lead Pitch
    15mm
  • Dielectric
    PP
  • Height
    13.5mm
  • Length
    18mm