  • R75TR3470AA30J
R75TR3470AA30J
advertisement
Manufacturer No:
R75TR3470AA30J
HK JDW NO:
417-R75TR3470AA30J
Description:
470nF Film Capacitor 5% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
R75TR3470AA30J
    Select All
  • Mount
  • Tolerance
    5%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    470nF
  • Depth
    22mm
  • Lead Pitch
    27.5mm
  • Dielectric
    PP
  • Height
    37mm
  • Length
    32mm