  • R75TR3100AA40K
R75TR3100AA40K
advertisement
Manufacturer No:
R75TR3100AA40K
HK JDW NO:
417-R75TR3100AA40K
Description:
100nF Film Capacitor 10% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
R75TR3100AA40K
    Select All
  • Mount
  • Tolerance
    10%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    100nF
  • Depth
    11mm
  • Lead Pitch
    27.5mm
  • Dielectric
    PP
  • Height
    20mm
  • Length
    32mm